2020

04.07.2020 Veteráni prvomájových Petrovic

        Sraz veteránů a historických vozidel spojený s orientační spanilou jízdou byl posunut na 4.7.2020. Vláďa S. se se závozníkem Matějem zúčastnili této akce s naší veteránskou Tatrou. V soutěži získali 4.místo v kategorii do r.v. 1960

27.-28.06.2020 Dětský dvouden 

        Abychom se po dlouhé době společně i s dětmi potkali, připravila si Barča s polu s maminkami víkendovou akci pro děti. Děcka ve věku 3-15 let byla rovnoměrně rozdělena do pěti týmů a ke každému týmu byl přiřazen jeden dospělý vedoucí. Víkend se nesl v duchu bojovnosti, kreativity, týmové spolupráce, soutěživosti a chytrosti. Děvčata připravila mnoho disciplín, hasičské dovednosti, přetahování lanem, noční stezku odvahy, divadelní představení, vaření polévky atd. Děcka i dospělí se náramně bavili, soutěžili, bojovali. Přespání ve stanu bylo samozřejmostí. Náročný, ale skvělý víkend. Díky Ti Barčo.

06.06.2020 Cyklovýlet 66km

        Jelikož jsme se neúčastnili cyklo Praha-Prčice, rozhodli jsme se vydat se na 66km dlouhou trasu po okolí. Datum 6.6. se k tomu náramně vybízelo. Až na hrůzostrašně vypadající, nicméně dobře dopadlou kolizi (velká boule na hlavě) nejmenšího Jurky, který byl vyklopen z přívěsného cyklovozíku se cyklovýlet náramně vydařil se zakončením v naší hospůdce Eden.

01.03.-31.05.2020 období koronavirových omezení

       Byla to nelehká doba, kdy se lidé nemohli kvůli koronavirové epidemii z nařízení vlády stýkat a to v různých počtech od začátku až po postupná uvolňování opatření. Nicméně jsem provedli několik brigád na opravu a rekonstrukci vnitřních prostor Edenu. Z původního krámku jsou nyní dvě místnosti které budou sloužit jako klubovna i jako volební místnost. Dále jsme připravili dřevo, od porážky až po řezivo na připravovanou stavbu pergoly u Edenu. Stejně tak ze zbývajícího dřeva rozřezali na palivo.

22.02.2020 Dětský karneval

        Na dětském karnevale se sešlo na 34 dětí. Spolu s rodiči a blízkými vytvořili krásnou atmosféru. Všichni si zatancovali, zasoutěžili o ceny a odnesli si domů bohatou tombolu

19.02.2020 Odborky mladých hasišů

        Šest vyvolených jednotlivců splnilo odznaky odbornosti mladých hasičů. Tyto zkoušky jsou nedílnou součástí pro uspěšné splnění podmínek hry Plamen. Všem díky.

08.02.2020 Tělocvična

        Školní tělocvičnu navštěvují nejen naši mladí hasiči každé nedělní dopoledne. Připravují se tím na další, již za pár týdnů, začínající sezonu.

25.01.2020 Valná hromada okrsku

        Na valné hromadě okrsku se hodnotilo celé období 2015-2019, zvolil se nový výbor a byli oceněni členové SDH z různých sborů za svůj minulý i nynější přínost pro dobrovolné hasiče

11.01.2020 Valná hromada SDH Přehořov

        Několik členů navštívilo přáteleský sbor SDH Přehořov na jejich valné hromadě, kde si vyslechli úspěchy a přehled činnosti jejich sboru

10.01.2020 Hasičský ples

        Tradiční ples se nesl v duchu pohodovém, přátelském, bohatém na tombolu a jeho skvělé atmosféře pomohla i hojná účast a skvělá kapela Klasik.

 

     FACEBOOK 

  SDH Kvasejovice

Kontakt